смакота смакота смакота
смакота смакота смакота
лучшие рецепты варенья
Рецепты маринадов
фото рецепты
рецепты запеканок
рецепт чебуреков.рецепт пирожков
рецепты простых бутербродов
рецепты запеканок
как приготовить кашу
Секреты выпекания хлеба
пельмени равиоли
припрвы к картофелю
Новости Интернета
Блюда с фасолью
Яндекс.Метрика
Пасха кулич рецепт как приготовить
новости месяца на сайте смакота
фото рецепты приготовления блюд
конфеты в домашних условиях
Новости интернета
Друзья сайта
твой рецептик

Як вибрати відповідне спортивне харчування

спортивне харчування

Багато спортсменів, як початківців, так і просунутого рівня, замислюються про покупку спортивного харчування. Але часто виникають труднощі з вибором через велику кількість видів цих добавок, а також через суперечливі думки (особливо в інтернеті). У цій статті коротко розповімо, як вибрати спортивне харчування, що підходить саме вам.

Для початку слід розуміти, що «спортпит» – це не «чарівна пігулка» для миттєвих результатів, а тільки допоміжний елемент при регулярних і грамотних тренуваннях, а також додаток до налагодженого раціону харчування. Грубо кажучи, заїдаючи таблетку жироспалювача шматком торта об 11 вечора, не вийде добитися спалювання жирових відкладень.

спортивне харчуванняОтже, як би банально не звучало, але щоб вибрати правильно спортивну добавку, спочатку необхідно визначитися з метою (великі рельєфні м'язи, струнка фігура, висока витривалість або сила і т.д.). І вже виходячи з поставленого завдання починати ознайомлюватися з відповідною інформацією. Слід пам'ятати, що хоча деякі спортивні добавки відносяться до базових, їх не можна назвати універсальними або придатними для будь-якого періоду тренувань. Наприклад, гейнер нерозумно вживати на періоді сушіння, в той час як для набору загальної маси він добре підійде.

Вузькоспеціалізовані добавки вибрати нескладно, оскільки їх призначення зазвичай чітке і ясне. Наприклад, креатин допомагає збільшити м'язову витривалість, а карнітин сприяє жироспалюванню і зміцнює серцево-судинну систему. Тут, однак, потрібно звертати увагу на протипоказання, побічні ефекти і всіляку різнобічну дію препарату. Так, перед вживанням термогеніків (потужних жироспалювачів) необхідно проконсультуватися з лікарем. А при вживанні креатину не дивуватися, що промальовування м'язів погіршилося: від його прийому злегка «заливає водою».

Важливо звертати увагу на індивідуальні особливості організму (як фізіологічні, так і психоемоційні) при виборі спортивного харчування. Комусь не важко буде з'їдати по 300 грамів курячого філе в день, а комусь буде розумніше замінити частину м'яса протеїновим коктейлем, щоб не «запихатися» вареними грудками. Якщо ваш тип конституції, наприклад, ендоморф, то вживати високоуглеводний гейнер буде недоречно, в той час як єктоморфам він дуже актуальний на початку тренувань – для набору маси.

Головне – не купувати спортивне харчування без знань механізму його дії і не покладатися на нього, як на «чарівну таблетку».

Джерело: http://ecowars.tv/info/18998-sportivn-zhirospalyuvach-skoristatisya-abo-vdmovitisya.html

выпечка с фото лодочки из огурцов салаты рецепты с фотографиями мясные блюда рецепты фото рецепты вторых блюда оформить бутерброды фото
 
оформить бутерброды фото салаты с фото лодочки из огурцов бутерброды с икрой блюд из свекнины блюда из риса
Копирование разрешено только с ссылкой на источник
Написать письмо ©Smakota.