смакота смакота смакота
смакотасмакота смакота
лучшие рецепты варенья
Рецепты маринадов
фото рецепты
рецепты запеканок
рецепт чебуреков.рецепт пирожков
рецепты простых бутербродов
рецепты запеканок
как приготовить кашу
Секреты выпекания хлеба
пельмени равиоли
припрвы к картофелю
Новости Интернета
Блюда с фасолью
Яндекс.Метрика
Пасха кулич рецепт как приготовить
новости месяца на сайте смакота
фото рецепты приготовления блюд
конфеты в домашних условиях
Новости интернета
Друзья сайта
твой рецептик

Знайомство з конструктором

детский конструктор

Вежі, потяги і цілі міста, мабуть, важко знайти більш простий за формою і настільки багатий можливостями для ігор і розвитку матеріал, як кубики. Будувати, руйнувати, відновлювати - чудова можливість володіти ситуацією і приймати рішення. Будівництво йде щосили, кубик за кубиком, такі нескладні, але результативні дії і море задоволення для юного творця.

Мабуть, вже дід його діда взгромождал один на одного повновагі дерев'яні кубики, висунувши від старанності кінчик язика. У свою чергу, трирічний Єгор невтомно возиться зі своїми кубиками різних форм і відтінків. Він захоплений будівництвом, як більшість дітей його віку, у всі часи. Навіть в епоху хитромудрих іграшок, які потребують інструкції по застосуванню, ніщо не замінить ці добре знайомі кубики, з якими так вправно і впевнено управляється маленький будівельник. Конструктор універсальний, він дозволяє втілювати безліч ідей, підкоряючись бажанням і фантазіям дитини. Відчайдушно борсатися з кубиками, діти розвивають спритність і точність рухів, пізнають просторові відношення, планують і реалізують, проявляють наполегливість і цілеспрямованість. Гра з конструктором стимулює уяву і, звичайно, доставляє величезне задоволення.

детский конструкторЗнайомство з конструктором потрібно почати з декількох кубиків, цеглинок, гуртків різного кольору. Сидячи на підлозі, малюк бере фігурки одну за одною, наче зважуючи і вимірюючи їх своїми ручками. Потім він намагається поєднувати елементи, підбираючи один під інший, знаходячи стійкі поєднання. Ведений сенсорним задоволенням, одержуваним від різноманітності форм і кольорів, він засвоює гру на льоту. Спочатку він будує навмання, отримуючи задоволення від своїх дій і новизни. Але незабаром, освоюючись з формами та обсягами, починає помічати, що конструкція, в якій маленький кубик знаходиться зверху великого, стійка, а якщо навпаки - валка. Перегляньте матеріал за постиланням ось тут. Крок за кроком його просторове уявлення стає все більш досконалим, і він набуває силу і спритність, необхідну для будівництва з з'єднаних елементів конструкторів, таких як Лего або Дупло. Освоєння більш міцних і складних конструкцій - це своєрідний старт нового сенсомоторного досвіду. Підбираючи один до одного та з'єднуючи деталі, діти вчаться подумки маніпулювати предметами, звіряючи їх, оцінюючи їх розмір і форму. Розвиток просторового мислення дуже важливо для знайомства зі своїм тілом: його схемою і положенням у просторі. Помічено, що багато хлопчики віддають пріоритет зведення високих споруд. Вони обожнюють будувати вежі, в той час як дівчатка воліють будувати в ширину. Мабуть, кожному підлозі властива своя манера займати місце в просторі.
Що малюки вміють робити свої роки:

12-14 місяців: малюк здатний користуватися своєю рукою як щипцями, протиставляючи великий палець іншим. Його окорухових координація розвинена настільки, що він може поставити один кубик на інший.
18 місяців: його рухи стають чіткіше і стриманіше. Він може збудувати чотири кубика у висоту.
2 роки: групує елементи різними способами. Він вже більше не задовольняється нагромадженням одного кубика на інший, а здатний збудувати в лінію три або чотири кубика, щоб вийшов поїзд. У цьому віці можна запропонувати йому Лего з великими деталями.
2,5 року : здатний побудувати високу вежу з 8 і більше кубиків.
3 роки: починає розробляти свої власні проекти. Поки це будівлі-імітації того, що він бачить навколо.
4 роки: віддає свої таланти будівельника у владу уяви. Тепер він будує для того, щоб збагатити світ гри.
6 років: розвивається абстрактне мислення дає йому можливість створювати більш складні і химерні конструкції.

 

выпечка с фото лодочки из огурцов салаты рецепты с фотографиями мясные блюда рецепты фото рецепты вторых блюда оформить бутерброды фото
 
оформить бутерброды фото салаты с фото лодочки из огурцов бутерброды с икрой блюд из свекнины блюда из риса
Копирование разрешено только с ссылкой на источник
Написать письмо ©Smakota.